D12 Otteluohjelma ja tulokset

Itämeri cup 28.7.-30.7.2017 Otteluohjelma P12

kellonaika kenttä ottelunro Ottelu tulos

perjantai 28.07.17

15:00 K1 1 FC HIK – PeU  2-1

15:00 K2 2 Tikka/Titaanit – PaiHa/vihreä  4-0

15:00 K3 3 PaiHa/valkoinen – FCFJ/sininen   4-3

15:00 K4 4 MPS/keltainen – Borgå Akilles/valkoinen   0-1

15:50 K1 5 JanPa 04-05 – FC Loppi  2-3

15:50 K2 6 MU/Pantterit – IkU  6-1

16:40 K1 7 FCFJ/sininen – FC HIK  0-8

16:40 K2 8 Borgå Akilles/valkoinen – Tikka/Titaanit  1-3

17:30 K1 9 FC Loppi – PaiHa/valkoinen  1-4

17:30 K2 10 IkU – MPS/keltainen  1-7

18:20 K1 11 PeU – JanPa 04-05  1-3

18:20 K2 12 PaiHa/vihreä – MU/Pantterit  3-0

lauantai 29.07.17

09:00 K1 13 FC HIK – PaiHa/valkoinen  2-1

09:00 K2 14 Tikka/Titaanit – MPS/keltainen  2-1

09:50 K1 15 PeU – FC Loppi  4-1

09:50 K2 16 PaiHa/vihreä – IkU  6-2

10:40 K1 17 FCFJ/sininen – JanPa 04-05  2-2

10:40 K2 18 Borgå Akilles/valkoinen – MU/Pantterit  5-0

11:30 K1 19 FC Loppi – FC HIK  0-9

11:30 K2 20 IkU – Tikka/Titaanit  1-10

12:20 K1 21 PeU – FCFJ/sininen  2-1

12:20 K2 22 PaiHa/vihreä – Borgå Akilles/valkoinen  1-2

14:00 K1 23 PaiHa/valkoinen – JanPa 04-05  1-1

14:00 K2 24 MPS/keltainen – MU/Pantterit  4-0

14:50 K1 25 FCFJ/sininen – FC Loppi  5-0

14:50 K2 26 Borgå Akilles/valkoinen – IkU  8-0

15:40 K1 27 FC HIK – JanPa 04-05  2-1

15:40 K2 28 Tikka/Titaanit – MU/Pantterit  6-0

16:30 K1 29 PaiHa/valkoinen – PeU  4-0

16:30 K2 30 MPS/keltainen – PaiHa/vihreä  1-1

Tähtipelaaja OTSO ROKKA, 17, PeU

sunnuntai 30.07.17

10:00 K1 31 FCFJ/sininen – IkU (sijat 9-12)  3-1

10:00 K2 32 MU Pantterit – FC Loppi (sijat 9-12)  1-1   rp. 2-1

11:00 K1 33 PeU –  PaiHa vihreä(sijat 5-8)  1-3

11:00 K2 34 MPS keltainen – JanPa 04-05 (sijat 5-8)  4-2

12:00 K1 35 FC HIK – Borgå Akilles (sijat 1-4)  0-2

12:00 K2 36 Tikka Titaanit – PaiHa valkoinen (sijat 1-4)  3-2

14:00 K1 37 FCFJ/sininen – MU Pantterit (sijat 9-10)  5-1

14:00 K2 38 IkU – FC Loppi (sijat 11-12)  2-3

15:00 K1 39 PaiHa vihreä– MPS keltainen (sijat 5-6)  1-4

15:00 K2 40 PeU – JanPa 04-05 (sijat 7-8)  4-0

16:00 K1 41 Borgå Akilles – Tikka Titaanit (sijat 1-2)  0-3

16:00 K2 42 FC HIK – PaiHa valkoinen (sijat 3-4)  5-2

sija 1-4:

1. Espoon Tikka

2. Borgå Akilles

3. FC HIK

4. Paimion Haka